جای خالی هتل ۵ ستاره در زنجان

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: با توجه به اینکه زنجان هتل ۵ ستاره ندارد، نمی‌توانیم رویدادهای بین‌المللی را برگزار کنیم.

علی‌اکبر شرفی ظهر امروز (۱۵ مرداد) در جمع خبرنگاران در رابطه با نبود هتل ۵ ستاره در زنجان، اظهار کرد: متأسفانه در استان زنجان هتل ۵ ستاره وجود ندارد و یکی از دغدغه‌های اساسی گردشگری استان زنجان همین موضوع است.

وی با بیان اینکه مجموعه‌هایی در این استان وجود دارد که می‌توانند محرک گردشگری استان شوند، افزود: به دلیل نبود هتل پنج ستاره این امکان که بتوانیم رویدادی در سطح ملی برگزار کنیم، وجود ندارد.

نبود هتل 5 ستاره در زنجان

این مسئول با بیان اینکه استان زنجان یک هتل ۴ ستاره با ۴۶ اتاق و ۱۰۱ تخت دارد، تصریح کرد: این هتل ۴ ستاره برای ۷۰ نفر اشتغال‌زایی کرده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با اشاره به سند آمایش استان زنجان، گفت: سند آمایش تدوین شده به عنوان یک سند راهبردی اقدامات عادی در سطح وزارتخانه به استان‌ها تکلیف شده است.

شرفی با بیان اینکه هفته گردشگری در استان زنجان اتفاق خواهد افتاد، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم جشنواره غذا کشورهای اکو را برگزار کنیم نیازمند تأمین اعتبار هستیم.

برای خرید بلیط و تهیه تور های داخلی و خارجی با گروه شرکت های تک ستاره در تماس باشید.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی