تور اروپا

شهرهای نمادین، مناظر خیره کننده، ترکیبی از فرهنگ ها – چیزهای زیادی برای تجربه در سراسر این قاره باورنکردنی وجود دارد. در سفر با تور اروپا تک ستاره، می‌توانید همه آن‌ها را در سفری گسترده در سراسر قاره ببینید.  هنگام بازدید از مکان‌های دیدنی معروف لندن، نمونه‌برداری از بهترین شراب‌های پاریس، یا گم شدن در کوچه پس‌کوچه‌های رم، در زمان به عقب برگردید. چه بخواهید در سفر دریایی دانوب استراحت کنید، چه بخواهید کفش های پیاده روی خود را در ایسلند بپوشید، در تور اروپا چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد.

جزایر بریتانیا

تور بریتانیای کبیر – جزیره‌ای متشکل از انگلستان، اسکاتلند و ولز – می‌تواند شما را به قلعه‌های قرون وسطایی، دهکده‌های جذاب، قلاب‌های وحشی، خرابه‌های باستانی و شهرهای شلوغ ببرد. ارتفاعات و دریاچه‌ها را کاوش کنید، خرابه‌های باستانی را بیابید. تور اسکاتلند همه چیز را دارد! زمانی که در بریتانیا هستید، حتماً از بلفاست، لندندری و گذرگاه افسانه‌ای غول‌پیکر در شهرستان آنتریم، جزیره شمالی دیدن کنید.

و چه کسی می تواند در برابر جذابیت ایرلند مقاومت کند؟ دوبلین به‌خاطر ساختمان‌های تاریخی‌اش، از جمله قلعه دوبلین، کلیسای جامع سنت پاتریک، کالج ترینیتی و کتاب کلز مشهور است.

اروپای غربی

غذاهای لذیذ، شراب، معماری زیبا، موزه‌های در سطح جهانی، مد بالا، مناظر خیره‌کننده – همه مواد لازم برای یک تعطیلات عالی فرانسوی! کانال‌های زیبا، آسیاب‌های بادی جذاب، مزارع دیدنی لاله‌ها، کلوخ‌ها و دوچرخه‌ها—سفر به هلند مانند گام برداشتن در زمان است.

از پائلا تا پنیسکولا، تاپاس تا تولدو، در تعطیلات اسپانیایی خود را در فرهنگ پر جنب و جوش شبه جزیره ایبری غوطه ور شوید.

تور اسپانیا را در مادرید – مرتفع‌ترین پایتخت اروپا – آغاز کنید و پلازا مایور، گران ویا، پوئرتا دل سول و فواره سیبلس را ببینید.

به پرتغال سفر کنید و سنت آن را به عنوان یکی از قدرت‌های دریایی بزرگ اروپا، موسیقی گیتار فادو و شراب بندری از تاکستان‌های کنار دره رودخانه دورو کشف کنید.

اروپا
اروپا فقط یک قاره در نیمکره شمالی نیست، بلکه دیگ جوشان میراث هنری،مسیرهای طبیعت گردی، قله های مرتفع و غیره را با تور اروپا تجربه کنید.

بیشتر در شرق، می توانید در تور سوئیس، هوای مطبوع کوهستانی را از پشت بام اروپا تنفس کنید. از ماترهورن تا استانسرهورن، کوه های آلپ باشکوه سوئیس 60 درصد از کشور را پوشش می دهند. و یک تور آلمان می تواند شما را از افسانه های برادران گریم در جنگل سیاه به زاکسن و گنجینه های فرهنگی درسدن به شهر باستانی کلن در رود راین ببرد.

اسکاندیناوی

در تعطیلات سوئد، میراث وایکینگ ها و مناظر خیره کننده اسکاندیناوی را کشف کنید. تعطیلات نروژ مسافران را به لذت بردن از فرصت‌های باورنکردنی در فضای باز، از جمله پیاده‌روی، کایاک سواری، ورزش‌های برفی و صخره‌نوردی تشویق می‌کند.

اروپای جنوبی

تعطیلات ایتالیا را در شهر ابدی رم با مکان‌های نمادینی از جمله فروم رومی، پله‌های اسپانیایی، فواره تروی، کولوسئوم و پانتئون آغاز کنید. در سراسر دریای ایونی، یونان به خاطر تاریخ، جزایر غرق شده دریای اژه و مردمان خونگرم و مهمان نوازش مشهور است.

اروپای شرقی

با سفر به بوسنی و هرزگوین در شبه جزیره بالکان، از مسیر پرتحرک خارج شوید. کرواسی بازدیدکنندگان را به سمت آب‌های دریای آدریاتیک، شهرهای قرون وسطایی و پارک‌های ملی زیبا جذب می‌کند.

از میراث تزاری گرفته تا انزواطلبی شوروی گرفته تا عرفان مدرن آن، تور روسیه شبیه هر تعطیلاتی است که قبلاً رفته اید. ریشه های فرهنگی ترکیه که ترکیبی منحصر به فرد از شرق و غرب است، تقریباً از هر امپراتوری بزرگ اوراسیا سرچشمه می گیرد.

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی