توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری و زیارت در مشهد

معاون سرمایه‌گذاری و تامین‌ منابع‌ اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی از تشکیل کارگروه مشترک توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری مشهد و زیارت با همراهی شهرداری مشهد خبر داد.

احمد دیناری اظهار کرد: کارگروهی مشترک به منظور بررسی و احصاء فرصت‌های تعامل و همکاری دوسویه در راستای توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری، معرفی فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری گردشگری به سرمایه‌گذاران و برگزاری تورهای آشناسازی سرمایه‌گذاران در مشهد تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین ایجاد مرکز تخصصی فروش صنایع‌ دستی و سوغات مشهد، جذب و به ‌مشارکت گرفتن ظرفیت‌های سرمایه‌گذاران موجود داخلی و خارجی در شهر و آماده‌سازی بسترهای قانونی مدیریت شهری برای تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاران و نیز برگزاری نشست‌های مشترک از دیگر اهداف و برنامه‌های این کارگروه است.

احمد دیناری، معاون سرمایه‌گذاری و تامین‌ منابع‌ اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی
احمد دیناری، معاون سرمایه‌گذاری و تامین‌ منابع‌ اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی

دیناری تصریح کرد: این کارگروه که دبیری آن با اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی است. این کارگروه به صورت ماهانه با اعضای مشخص و مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری، گردشگری و زیارت این شهر تشکیل خواهد شد.

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی وی تاکید کرد: امیدواریم با تعاملات دوسویه در حوزه مدیریت جریان‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در سطح شهر مشهد به نتایج عملی خوبی برسیم.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی