تکنولوژی های برتر هتلداری در سال 2022

فن آوری هتل برای بهبود تجربه مهمان، صرفه جویی در زمان و حتی هزینه ضروری است. هتل‌ها باید آماده سازگاری باشند تا بتوانند در بازاری دائماً در حال تغییر رقابتی باقی بمانند. برای هتلداران، تکنولوژی های برتر هتلداری، ابزار مهمی برای ساده‌سازی عملیات، خودکارسازی فرآیندها، کمک به بازاریابی، بهبود امنیت سایبری و کمک به کاهش ردپای کربن و بسیاری از کاربردهای دیگر است. شما نیز برای داشتن تجربه ای بینظیر از خرید بلیط، تور و هتل با گروه شرکت های تک ستاره، همراه باشید.

مهاجرت به فضای ابری ار تکنولوژی های برتر هتلداری

به اندازه برخی از ویژگی های دیگر لیست ما جذاب نیست، اما صنعت مهمان نوازی مهاجرت به فناوری های ابری را آغاز کرده است. از مزایای هزینه‌های OpEx تا گزینه‌های یکپارچه‌سازی نرم‌افزار و نوآوری‌های جدید ناشی از فناوری‌های نوظهور، ارتباطات ابری فرصت‌هایی را برای بهره‌وری پشتیبان با هزینه‌های پایین دستیابی به فناوری به هتل‌ها ارائه می‌دهد. این کار برای هتل های جدید و کوچک بی‌معنا است، اما حتی شرکت‌های بزرگ هتلداری در حال بررسی این موضوع هستند که چگونه فناوری‌های ابری ممکن است عملیات را ساده‌تر کنند، نیازهای کارکنان را کاهش دهند و تجربه بهتری را برای مهمان فراهم کنند.

مهاجرت به فضای ابری ار تکنولوژی های برتر هتلداری
مهاجرت به فضای ابری ار تکنولوژی های برتر هتلداری

 اتوماسیون خدمات از طریق هوش مصنوعی

اتوماسیون همچنان روندی است که نحوه خدمات رسانی به مهمانان را تغییر می دهد. با پیشرفت‌های هوش مصنوعی (AI)، هتل‌ها به دنبال راه‌های جدیدی برای تعامل دیجیتالی با مهمانان هستند و در عین حال کارکنان هتل را برای انجام کارهای دیگر آزاد می‌کنند. این کار همچنین تجربه سفر را بهبود می بخشد زیرا تفاوت های زبانی را می توان حذف کرد و از ارتباط واضح با مسافران از هر کجا که باشند اطمینان حاصل می کند.

ایجاد یک تجربه واقعی انسانی در گذشته یک چالش برای توسعه دهندگان بوده است، اما این تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است. در حالی که بسیاری از مردم از ایده صحبت کردن با نرم افزاری که می تواند زبان را بفهمد و به راحتی پاسخ دهد، نا امید شده است، روزی فرا می رسد که تفاوت بین یک انسان واقعی و یک کامپیوتر غیرقابل تشخیص خواهد بود.

فناوری مهمان نوازی بدون لمس

همانطور که اتوماسیون و سلف سرویس در تکنولوژی های برتر هتلداری اهمیت پیدا کرده است، همه گیری نیاز به بازنگری در نحوه تعامل مهمانان با امکانات رفاهی را روشن کرده است. از حسگرهای حرکتی که چراغ‌ها را روشن می‌کنند، تا کنترل صوتی دستگاه‌ها، پیشرفت‌ها در دستگاه‌های IoT و پردازش زبان طبیعی (NLP) به هتل‌ها و توسعه‌دهندگانی که به آن‌ها خدمات می‌دهند، این ابزار را داده است تا این فناوری‌های نوظهور را با برنامه‌های مهمان خود پیوند دهند. تجربیات آینده نگر حتی ویژگی‌های موجود مانند کلیدهای دیجیتال اتاق که به مهمانان اجازه می‌دهد قفل درها را با استفاده از تلفن خود باز کنند، دوباره مورد توجه قرار گرفته‌اند. کاهش تماس با رابط‌هایی که معمولاً لمس می‌شوند، به مهمانان اجازه می‌دهد تا ایمن بمانند و کارکنان خانه‌داری سریع‌تر اتاق‌ها را ضدعفونی و آماده کنند.

همه اینها همچنین می‌توانند در سیستم ارتباطی ملک ادغام شوند و به کارکنان اداری دید بیشتری نسبت به آنچه در سراسر هتل می‌گذرد، ادغام کنند. از آنجایی که این دستگاه ها برای مراقبت از مهمانان و تسریع خدمات به طور هماهنگ کار می کنند، گزینه های جدیدی برای کارکنان، سفارشی سازی و طراحی تجربی ظاهر می شوند.

فناوری مهمان نوازی بدون لمس
فناوری مهمان نوازی بدون لمس

 فضاهای ملاقات سلف سرویس

فضای ملاقات مدرن تکامل یافته است. دیگر خبری از میز و صندلی و چرخ دستی های سرو خوب نیست. جلسات مدرن مبتنی بر فناوری است. افراد تجاری نیاز به ارائه چند رسانه ای و شرکت کنندگان در کنفرانس ویدئویی از راه دور دارند – گاهی اوقات هر دو به طور همزمان.

و برای جلسات حضوری، افراد مایلند به خدماتی مانند پذیرایی با حداقل وقفه دسترسی داشته باشند. بیشتر از همه، هتل های هوشمند می دانند که به این فضاها نیاز دارند تا تا حد امکان کاربر پسند باشند.

اگر فکر می‌کنید این نوع نیازهای تجاری محدود به فضاهای کنفرانسی به سبک اتاق هیئت مدیره است، بخش مهمی از تصویر را از دست داده‌اید – مشتریان تجاری به طور فزاینده‌ای در اتاق‌های رقص و سالن‌های رویداد نیز به دنبال امکان فناوری پیشرفته هستند.

 فضاهای ملاقات سلف سرویس
فضاهای ملاقات سلف سرویس

 گوش دادن به انتقادات و پیشنهادات

مهمانان در مورد تجربیات خود در هتل ها چیزهای زیادی برای گفتن دارند، اما همیشه آن را مستقیماً به شما نمی گویند. و در دنیای مهمان‌نوازی که نظرات شفاهی و آنلاین هر روز تأثیر بیشتری می‌گذارند، یکی از دلایلی است که هتل‌های بیشتری سرمایه‌گذاری در ابزارهای شنیداری اجتماعی را آغاز کرده‌اند. این ابزارها به هتل‌ها اجازه می‌دهند تا در مورد خواسته‌ها، نیازها، خواسته‌ها، شکایات و موارد دیگر میهمانان اطلاعات کسب کنند و در صورت منطقی به گفتگو بپردازند.

همانطور که به سمت آینده پیش می رویم، واضح است که موضوعات گسترده تری که بر صنعت مهمان نوازی تأثیر می گذارد، کارایی ارتباطات و سفارشی سازی، انبوه است. از ارتباطات ابری یکپارچه گرفته تا خدمات بدون لمس و تعاملی، پتانسیل صنعت مهمان‌نوازی برای متحول کردن تجربه مهمان هرگز به اندازه امروز قریب‌الوقوع نبوده است. بحران جهانی روش‌های ارتباط، کار و انتظار کسب‌وکارها با آنها را تغییر داد و این پیشرفت‌ها برای موفقیت بلندمدت این سازمان‌ها به موقع و ضروری هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی