لزوم ارتقای خدمات زیرساخت‌های گردشگری مازندران

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به ورود بیش از ۲۰ میلیون مسافر به مازندران در تعطیلات نوروزی امسال خواستار تقویت زیرساخت‌های گردشگری مازندران و خدماتی این استان شد.

روح الله سلگی امروز در جمع رؤسای کمیته‌های ستاد تسهیلات سفر مازندران، گفت: میزبانی از جمعیت شناور ۲۰ میلیونی مازندران در ایام نوروز در حالی صورت گرفت که زیر ساخت‌های استان پاسخگوی  نیازهای ۳.۵ میلیون جمعیت بومی استان است.

‏جانشین استاندار مازندران در ستاد تسهیلات سفر، افزود: امسال با دستور ویژه استاندار و تدارک گسترده امکانات خدمات مطلوبی به مسافران نوروزی مازندران ارائه شد.

‏ وی با اشاره به کمبود امکانات برای میزبانی از مسافران و گردشگران در مازندران خواستار تقویت خدمات و زیرساخت های گردشگری این استان از سوی دولت شد.

زیرساخت‌های گردشگری مازندران
زیرساخت‌های گردشگری مازندران

‏سلگی مازندران را قطب گردشگری کشور دانست و یادآور شد: با توجه به رکورد ۹۵میلیون نفر شب اقامت مسافران در طی سال گذشته در مازندران باید تمهیدات ویژه‌ای برای خدمات‌دهی ملی به این استان اندیشیده شود.

‏معاون استاندار مازندران، اظهار کرد: وزارت میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان متولی امور گردشگران در کشور باید در خصوص ارتقای سطح خدمات گردشگری نگاه ویژه‌ای به مازندران داشته باشد.

‏این مسئول سیاسی و امنیتی تلاش‌های انجام شده دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی مازندران در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی امسال را موفق ارزیابی کرد ورافزود: خوشبختانه با تدابیر و هماهنگی‌های صورت گرفته نوروز امسال هیچگونه حادثه امنیتی در سطح مازندران ایران رخ نداده است.

‏سلگی خاطرنشان کرد: با هدف افزایش خدمات رسانی به مسافران مازندران، ستاد دائمی تسهیلات سفر در این استان راه اندازی خواهد شد.

‏وی گردشگری را از قابلیت‌های ممتاز توسعه مازندران دانست و گفت: با ارتقای سطح امکانات و خدمات گردشگری در مازندران بخشی از مشکل اشتغال این استان برطرف خواهد شد.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی