پارک آبی کرمانشاه بزودی افتتاح می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه، گفت: پروژه بزرگ پارک آبی کرمانشاه که در غرب کشور بی‌نظیر است، به زودی با حضور مسئولان وزارت میراث‌فرهنگی افتتاح می‌شود. 

محمدرضا سهیلی با اعلام این خبر افزود: عملیات اجرایی پروژه پارک آبی کرمانشاه از حدود دو سال پیش شروع و به عنوان بزرگترین مجموعه تفریحی سرگرمی غرب کشور، در محل سابق استخر پاسارگاد کرمانشاه واقع در محله کارمندان احداث شده است.

 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه، ادامه داد: این پروژه با مجوز اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در زیربنای ۴۷۰۰ مترمربع احداث شده است. 

پارک آبی کرمانشاه
پارک آبی کرمانشاه

وی اظهار کرد: این اداره‌کل بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات تبصره ۱۸ برای تکمیل این پروژه اختصاص داده است. 

سهیلی تاکید کرد: کلیه فرایندهای سرمایه‌گذاری و صدور موافقت اصولی و مجوز ایجاد این پروژه از طریق وازرت میراث‌فرهنگی صادر شده است.

سهیلی با اشاره به اینکه صدور پروانه بهره‌برداری این پروژه در دست اقدام است، گفت: بزودی این پروژه بزرگ با حضور مسئولان وزارت میراث‌فرهنگی افتتاح می‌شود. 

سرسره های آبی هیجانی با ۱۳ متر ارتفاع و ۱۳۰ متر طول، استخرهای کودکان و بزرگسالان، رستوران، سالن بدنسازی، آب درمانی، ماساژ درمانی، اتاق نمک، سونای خشک، جکوزی و … از  فضاهای در نظر گرفته شده در این مجموعه است.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی