سراب قنبر کرمانشاه

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان کرمانشاه از پای کار آمدن یک سرمایه گذار برای احداث مرکز بزرگ تفریحی گردشگری در منطقه سراب قنبر کرمانشاه خبر داد.

علی‌اصغر رشنو در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث مرکز تفریحی گردشگری در منطقه سراب قنبر، اظهار کرد: یک سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث این مرکز که دارای بخش‌های شهربازی و مراکز پذیرایی، اقامتی، ورزشی و … می باشد، پای کار آمده است.

وی با بیان اینکه شهرداری کرمانشاه نیز در احداث این مرکز با سرمایه گذار حوزه گردشگری همکاری خواهد داشت، گفت: این پروژه قرار است در مساحت حدود 10 هکتار احداث شود و در فاز اول حدود 100 میلیارد تومان آورده سرمایه گذار خواهد بود و ما نیز حدود 50 میلیارد تومان به او تسهیلات خواهیم داد.

سراب قنبر
“سراب قنبر” کرمانشاه مرکز تفریحی گردشگری می‌شود

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان از آغاز اجرای این پروژه ظرف یکی دو ماه آینده خبر داد و گفت: از آنجایی که در منطقه جنوب شهر کرمانشاه پروژه گردشگری و مرکز تفریحی و سرگرمی چندانی نداریم، این پروژه به رونق گردشگری در این منطقه و توزیع گردشگر در سطح شهر کرمانشاه کمک خواهد کرد.

وی یادآورشد: سراب قنبر منطقه نمونه گردشگری است و با وجود اینکه زیرساخت گردشگری چندانی ندارد، اما به دلیل داشتن طبیعتی زیبا در اواخر هفته میزبان گردشگران زیادی است، بنابراین اجرای این طرح می تواند به تحول در گردشگری منطقه کمک کند.

رشنو اضافه کرد: از طرفی این منطقه در مسیر کمربندی شرقی شهر کرمانشاه نیز قرار دارد که این موضوع سبب می شود تا گردشگران راحت تر به آن دسترسی داشته باشند.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی