هشدار سفر به مشهد و هفت استان سیل‌زده

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، درباره مسافرت جاده‌ای به شهر مشهد و همچنین سفر به هفت استان سیل‌زده، هشدار داد.

به گزارش ایسنا، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه‌ای که همزمان با سومین شب بارندگی‌های سیل‌آسا در کشور صادر کرد، از مسافران خواسته است: با توجه به بارندگی و سیل در هفت استان سیل‌زده و خسارت وارد به بعضی بناها و زیرساخت‌های گردشگری، قبل از سفر نسبت به امکان سفر، اطمینان و تمهیدات لازم را داشته باشند.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی در روزهای آتی نیز بارندگی‌ها ادامه خواهد داشت و شدت بارش‌ها در استان‌های یزد، فارس، کرمان و نیمه‌شرقی تهران بیشتر خواهد بود. همچنین احتمال وقوع سیل در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان وجود دارد.

ستاد هماهنگی خدمات سفر از مسافرانی که قصد سفر به شهر مشهد از محور شمالی را دارند نیز خواسته است ضمن کسب اطمینان از امکان تردد از جاده‌های شمالی کشور، از توقف و اجرا در حاشیه رودخانه‌ها جدا خودداری کنند.

بنا بر اعلام سازمان راهداری و سازمان جاده‌ای، بارش شدید باران و وقوع سیلاب در استان‌های مختلف، از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و تهران سبب شده تا بسیاری از محورهای شریانی و غیرشریانی به‌ویژه در مناطق شمالی کشور و در مسیر نقاط سیل‌زده، با انسداد مقطعی مواجه شوند.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی