ایده دکوراسیون کریسمس

دسامبر در جنب و جوش کامل است، یعنی کریسمس نزدیک است! شما هم خانه خود برای کریسمس تزئین می کنید؟ یا در تور کریسمس خود، از المان های زیبای این جشن الهام میگیرید؟ امسال، از تزئینات پر زرق و برق فاصله می گیریم و در عوض عناصر طبیعی بیشتری را آزمایش می کنیم. ایده دکوراسیون کریسمس گزینه های DIY هستند که می توانید در خانه درست کنید، تنها با چند وسیله.

تزئینات طبیعی کریسمس مورد علاقه بسیاری است! طبیعی و DIY بودن آنها در آزمون زمان مقاومت می کنند، جذابیت دنیای قدیمی دارند و معمولاً بسیار مقرون به صرفه هستند. استفاده از عناصر زمین برای ساخت تزئینات طبیعی کریسمس یک راه عالی برای کاهش ضایعات در طول تعطیلات، نشان دادن عشق خود به طبیعت و ایجاد بوی طبیعی خانه شما است.

این تزیینات طبیعی کریسمس DIY یک جایگزین عالی سازگار با محیط زیست برای خرید تزئینات ارزان قیمت پلاستیکی است که ممکن است به راحتی شکسته شود و به زباله ها ختم شود. در عوض، این تزئینات را می توان کمپوست کرد!

از آنجایی که این پروژه‌ها از عناصر طبیعی استفاده می‌کنند، که بسیاری از آنها را می‌توانید به پارک بروید و به صورت رایگان پیدا کنید، مقرون به صرفه هستند و انجام آنها نیز بسیار آسان است مانند شاخه ها، مخروط های کاج و شاخه های کاج.

DIY تاج گل شاخه ای

برای شروع این فهرست از تزئینات طبیعی کریسمس، اجازه دهید با دکوراسیون درب شروع کنیم. برای این پروژه ساده اما ارزشمند، به دسته‌ای از شاخه‌ها با طول‌های مختلف، یک یا دو مخروط کاج، مقداری سبزه و چراغ‌های پر زرق و برق نیاز دارید. سپس، تنها کاری که باید انجام دهید این است که عناصر را با دقت کنار هم بچینید – آموزش های آنلاین زیادی وجود دارد – تا یک قطعه بیانیه برای ورودی خود ایجاد کنید.

DIY تاج گل شاخه ای
DIY تاج گل شاخه ای

برچسب ها و کارت های کریسمس سفارشی

اگر به دنبال ایده دکوراسیون کریسمس هستید، در اینجا یک جایگزین فوق‌العاده برای برچسب‌های جشن و کارت‌های تبریک تعطیلات خریداری شده در فروشگاه‌ها وجود دارد.

برای شروع، به چند تگ و کارت خالی نیاز دارید. می‌توانید اینها را بخرید یا در خانه از مقوای باکیفیت جدا کنید. سپس روی آن طرح مورد علاقه خود بکشید یا پرینت بگیرید و در بالای آن سوراخی برای روبان ایجاد کنید. این برچسب ها برای هدایا یا دعوت نامه های شام کریسمس عالی هستند. در مورد کارت ها نیز همینطور است – بیرون را با روبان، برگ و شاخه های همیشه سبز تزئین کنید.

برچسب ها و کارت های کریسمس سفارشی
برچسب ها و کارت های کریسمس سفارشی

تاج گل جشن سبز، ایده دکوراسیون کریسمس

یکی دیگر از ایده های زیبای دکوراسیون طبیعی، ایجاد یک تاج گل از فضای سبز کریسمس، مانند صنوبر، هالی یا چوب قرمز است. این ایده برای هر کسی که به دنبال دکوراسیون کریسمس با رنگ سبز طبیعی با بودجه محدود است، عالی است. همیشه سبز مورد علاقه خود را انتخاب کنید، چند شاخه و برگ جمع کنید و جزئیات زیبا را اضافه کنید. پیشنهاد می کنیم هالی، برگ های خشک شده یا کاج را بچسبانید.

تاج گل جشن سبز، ایده دکوراسیون کریسمس
تاج گل جشن سبز، ایده دکوراسیون کریسمس

مینی درخت، ایده دکوراسیون کریسمس

آیا می خواهید یک درخت طبیعی برای دکوراسیون کریسمس خود داشته باشید، اما مطمئن نیستید که چگونه آن را زیبا کنید؟ برای این پروژه، به یک درخت مینیاتوری، چند چراغ و یک یا دو گلدسته نیاز دارید.

اگر تاقچه ای در بالای شومینه خود دارید یا می خواهید مقداری ایده دکوراسیون کریسمس را به یک میز ساده اضافه کنید، این ایده سریع عالی است. برای زیبا تر کردن آن می توانید یک شمع نیز اضافه کنید – فقط مطمئن شوید که برقی است تا از خطرات آتش سوزی جلوگیری کنید.

مینی درخت، ایده دکوراسیون کریسمس
مینی درخت، ایده دکوراسیون کریسمس

چیدمان جا شمعی همیشه سبز

کسانی که به دنبال تزئینات طبیعی میز کریسمس هستند، می توانند با جمع آوری چند شمعدان و جا شمعی شروع کنند. در مرحله بعد، شما می خواهید یک دسته از سبزی های زمستانی مانند کاج یا سدر تهیه کنید و از پنبه و المان های تزئینات دیگر استفاده کنید. آخرین مرحله این است که فضای سبز را در اطراف جا شمع ها بچینید.

چیدمان جا شمعی همیشه سبز
چیدمان جا شمعی همیشه سبز

ایده دکوراسیون کریسمس، تزیینات سقف 

تزئینات کریسمس از مواد طبیعی را می توان در تمام قسمت های خانه شما گنجاند. هر اتاقی را در این فصل تعطیلات با تزئینات ساخته شده از مواد ارگانیک که از سقف آویزان می کنید، خیره کننده کنید.

برای این پروژه، به یک تاج گل DIY نیاز دارید (اولین ایده را بررسی کنید تا یکی از شاخه ها را بسازید)، مخروط کاج، هالی، چوب دارچین و قاچ های مرکبات خشک شده. حالا، تکه‌ها را به یک نخ آویزان کنید – می‌تواند نخ یا ربان باشد و مکان مناسبی برای آویزان کردن کل آن پیدا کنید. اگر تیرآهن مناسبی برای این منظور ندارید، می‌توانید از نوار چسب برای چسباندن دکوراسیون خود به سقف استفاده کنید.

ایده دکوراسیون کریسمس، تزیینات سقف 
ایده دکوراسیون کریسمس، تزیینات سقف

تاج گل دوستدار محیط زیست

شما همچنین می توانید برای کریسمس با برگ های طبیعی تزئین کنید. اگر مینیمالیست هستید یا ظاهر تک رنگ را دوست دارید، می توانید از افزودن عناصر رنگارنگ به تاج گل صرف نظر کنید و اجازه دهید فضای سبز بدرخشد.

در عوض، برای درست کردن یک تاج گل ساده همیشه سبز، یک توده کوچک از برگ های مختلف را که با هم چیده اید، تهیه کنید. برای داشتن ظاهری برفی، می توانید تاج گل تمام شده را به آرامی با رنگ سفید یا نقره ای اسپری کنید.

تاج گل دوستدار محیط زیست
تاج گل دوستدار محیط زیست

تزئینات درخت کریسمس روستایی

امسال زیور آلات مصنوعی نخرید. در عوض، تزئینات طبیعی درخت کریسمس را که از مواد ارگانیک ساخته شده اند، در نظر بگیرید. به عنوان مثال، می توانید زیورآلات زیبا از خاک رس به شکل گوزن شمالی، درخت کریسمس، هدایا، ستاره یا حتی بابا نوئل ایجاد کنید.

از طرف دیگر، می توانید قطعات تزئینی را با استفاده از آرد، نمک و آب کافی برای ساخت یک توپ خمیر قالب گیری درست کنید. سپس آن را پهن کنید، شکل ها را برش دهید و زیور آلات خود را بپزید!

دسته گل تازه، ایده دکوراسیون کریسمس

هیچ چیز به این سادگی و از نظر بصری موثر نیست که یک گل آرایی به میز شام خود اضافه کنید. برای ساختن یک دسته گل خیره کننده، گل هایی را انتخاب کنید که روح کریسمس را به شما یادآوری کنند. به عنوان مثال، پوانستیا یا گل رز قرمز در یک گلدان سفید زیبا زیبا به نظر می رسند. برای حجم دادن به دسته گل، می توانید از شاخ و برگ برای ظاهری کامل استفاده کنید.

دسته گل تازه، ایده دکوراسیون کریسمس
دسته گل تازه، ایده دکوراسیون کریسمس
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی