کمپرها در تهران گردهم می‌آیند

کمپرها با خودروهای کمپینگ و کاروانینگ همزمان با عید فطر در تهران گردهم می‌آیند.

کمپر ون‌ نه تنها نوعی وسیله برای سفر کردن، بلکه ابزاری برای داشتن یک سبک زندگی کاملا متفاوت است. در این مطلب بیشتر با ون کمپر ها آشنا خواهیم شد. تماشای تصاویر افرادی که با استفاده از کمپر ون به نقاط مختلف دنیا سفر کرده و در بکرترین مکان‌های طبیعی دنیا اطراق می‌کنند، هر بیننده‌ای را به خرید آن‌ها ترغیب می‌کند. 

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این گردهم‌آیی در روزهای دوم و سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور بیش از ۲۰۰ دستگاه از خودروهای کمپر و کاروان عضو کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ این کانون در محوطه مجموعه فرهنگی گردشگری برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

کمپرها
کمپرها

کمپرها و کاروان‌های شرکت‌کننده در رالی گردشگری «پیک‌های پیام‌آور نوروز» که همزمان با سال نو در مسیر ایران، ترکمنستان، ازبکستان و تاجیکستان برگزار شد، در روز پایانی این رالی بین‌المللی، با حضور در برج میلاد در پنجمین همایش کشوری کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ نیز مشارکت خواهند داشت.

توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور، معرفی این نوع وسیله‌های نقلیه به عنوان بخشی از ظرفیت و زیرساخت گردشگری، توسعه سفرهای مسؤولانه و ایمن و همچنین ایجاد شور و نشاط اجتماعی، از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

شرکت در این همایش برای عموم بازدیدکنندگان آزاد و رایگان است.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی