تحقق ۷ هدف عمده در طول رویداد اردبیل ۲۰۲۳

استاندار اردبیل در جلسه ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو از تعیین ۷ هدف عمده برای این رویداد خبر داد.

سیدحامد عاملی صبح امروز ۲۵ دی در جلسه ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ و ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: از برگزاری رویداد بین‌المللی اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو و تشکیل ستاد استانی به دنبال اهدافی هستیم که آنها را در ۷ محور جمع بندی کرده‌ایم.

استاندار اردبیل ضمن تاکید بر لزوم پیگیری تشکیل ستاد ملی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ افزود: کمیته‌های ستاد استانی رویداد از قبل مشخص شده‌اند و اعضای این کمیته‌ها حکم خود را دریافت کرده‌اند که از آنها می‌خواهم طی ۱۰ روز آینده جلسات تخصصی خود را تشکیل داده و در راستای اهداف کلی ستاد برنامه‌های خود را مشخص کنند.

او تاکید کرد: معرفی اردبیل به عنوان برند گردشگری در سطح ملی و بین‌المللی، افزایش سهم گردشگری خارجی و استفاده از ظرفیت هویت تاریخی و فرهنگی اردبیل که اشتراکات بسیاری با کشورهای عضو اکو دارد از جمله اهداف ما هستند.

لزوم پیگیری تشکیل ستاد ملی رویداد اردبیل ۲۰۲۳
لزوم پیگیری تشکیل ستاد ملی رویداد

عاملی ادامه داد: تعریف بسته‌های سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار، توجه به اقتصاد گردشگری و افزایش درآمد این صنعت، توسعه زیرساخت‌های گردشگری و تولید محتوا درمورد اردبیل و پخش آنها نیز از اهداف دیگر ستاد استانی این رویداد هستند.

استاندار اردبیل با اشاره به برگزاری جلسه بعدی ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ طی دو هفته آینده، گفت: برنامه‌های استانی، ملی و بین‌المللی کمیته‌ها در جلسات تخصصی آنها مشخص شود تا در جلسه آینده ستاد استانی برای اجرای آنها برنامه‌ریزی کنیم.

او تاکید کرد: برخی از برنامه‌های مهم و بین‌المللی این رویداد مثل برگزاری نشست سفرای کشورهای عضو اکو و وزاری گردشگری این کشورها در اردبیل نیز از قبل مشخص شده است و در حال برنامه‌ریزی برای اجرای هرچه بهتر آنها هستیم.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی