خریدی شگفت انگیز در مراکز خرید تفلیس

وقتی قصد سفر داریم، اولین چیزی که به آن فکر می کنیم این است که چه مقاصدی را باید بازدید کنیم. بازدید از بزرگترین مراکز خرید تفلیس ممکن است اولین ایده ای نباشد که به ذهن شما خطور می کند اما اشتباه نکنید، ما پیشنهاد می کنیم حتما خریدی شگفت انگیز را در مراکز خرید تفلیس تجربه کنید.

مراکز خرید اغلب به عنوان یک کانون توریستی نادیده گرفته می شوند. اما اگر به دقت در مورد آنها فکر کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که مراکز خرید مانند یک نسخه کوچک از کشوری هستند که شما از آن بازدید می کنید. اگر می‌خواهید بدانید چه نوع مردمی در اینجا زندگی می‌کنند، کافی است در اطراف پرسه بزنید و از مراکز خرید/مراکز خرید محلی دیدن کنید. هیچ چیز به جای فرآیند مصرف کننده، نشان نمی دهد که مردم واقعا چه فرهنگی دارند.

جدا از این واقعیت که در حین بازدید از مراکز خرید، فرصت شگفت انگیزی برای تعامل با مردم محلی و معاشرت خواهید داشت، در نهایت خواهید فهمید که مردم اینجا چه چیزی را ترجیح می دهند، غذاهای محلی چیست و به طور کلی از نظر اقتصادی، اجتماعی و سیاسی چگونه است. وضعیت کشوری که از آن بازدید می کنید می توانید فرهنگ را ببینید و حسی از مکان پیدا کنید.

در حالی که مقاصد بزرگ، نقاط توریستی شماره یک هستند و قطعاً باید اولویت شما برای بازدید در لیست باشد، ممکن است کمی مصنوعی، اجرایی و شلوغ به نظر برسد. در حالی که در مراکز خرید به ندرت گردشگرانی را می بینید که یک مزیت بزرگ است: بدون ازدحام، بدون شلوغی و بدون صف.

اگر ایده بازدید از مکان های غیرمنتظره را دوست دارید و قصد سفر به گرجستان را دارید، در اینجا چند مرکز خرید وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید.

تفلیس مال

تفلیس مال واقع در خیابان داویت آغماشنبلی را می توان اولین مرکز خرید منطبق بر استانداردهای بین المللی مراکز خرید دانست. این مجموعه پنج طبقه است که ترکیبی از 150 برند بین المللی، بانک، دفاتر، کتابفروشی و سینما است. جدا از فروشگاه‌های سنتی که می‌توانید در مراکز خرید متوسط ​​خود در اینجا پیدا کنید، فروشگاه‌های لوازم الکترونیکی، سوپرمارکت‌های بزرگ، بخش‌های پوشاک خانگی، پارچه و دکور نیز واقع شده‌اند.

تفلیس مال
تفلیس مال

تفلیس مرکزی

پس از بازسازی تفلیس مرکزی که در ابتدا فقط مکانی برای خرید بلیط قطار بود، اکنون دارای یک مرکز خرید در سطوح پایین آن است. تفلیس مرکزی در یک ایستگاه راه آهن واقع شده است. اگر از میدان ایستگاه عبور کردید می توانید از آن دیدن کنید. حتی اگر انواع برندها در تفلیس مال متنوع نباشد، باز هم ارزش بررسی دارد.

مرکز خرید کارواسلا

کارواسلا اولین مرکز خرید تفلیس بود که فروشگاه Outlet برند اروپایی را در تفلیس افتتاح کرد. برندهایی مانند GAP، ZARA، KOTON، H&M و غیره تا قبل از کارواسلا در مراکز خرید ارائه نشده بودند. Karvasla در 240 متری ایستگاه راه آهن واقع شده است و یکی دیگر از مقاصد خرید با طیف گسترده ای از برندهای بین المللی و محلی است.

گالریا تفلیس

Galleria Tbilisi یک مرکز خرید نسبتا جدید در تفلیس است که در نزدیکی میدان آزادی واقع شده است. دارای شش طبقه است و دارای بسیاری از برندهای بین المللی، کافه ها، سینما، رستوران ها و سایر مکان های تفریحی است.

گالریا تفلیس از مراکز خرید تفلیس
گالریا تفلیس

مرکز خرید مرانی

مرانی برخلاف دیگر مراکز خرید، با وجود چهار طبقه بودن، به اندازه کوچکتر شهرت دارد. برندهای اینجا در مقایسه با سایر مراکز خرید، دامنه وسیعی ندارند. اما اگر قصد بازدید از میدان آزادی را دارید، می توانید آن را نیز بررسی کنید. مرانی در قلب خیابان توریستی – در خیابان روستاولی واقع شده است. توجه داشته باشید، به دلیل موقعیت مکانی آن، یافتن مکان های پارکینگ دشوار است.

سیتی مال گلدانی

بر خلاف مرکز خرید مرانی، سیتی مال گلدانی طبق بررسی های گوگل نه تنها دارای برندهای مختلف پوشاک اعم از بین المللی و محلی است، بلکه بازارهای دیگر همه برندها را نیز دارد. و از همه مهمتر پارکینگ ها و کافه ها و رستوران های زیادی دارد که در صورت تمایل به خوردن یک میان وعده می توانید از آنها دیدن کنید.

ایست پوینت

ایست پوینت با معماری خود، بسیار برجسته است. به گونه ای طراحی شده است که فروشگاه ها در خیابان های باریک واقع شده اند. دارای بسیاری از فروشگاه های لباس، سینما، رستوران و کافه است و به طور کلی بهترین مکان برای اوقات فراغت و سرگرمی است.

ایست پوینت
ایست پوینت

لیلو مال

 موقعیت Lilo Mall نسبتاً ناخوشایند است و بسیار دور از شهر واقع شده است. بر خلاف سایر مراکز خرید که بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی دارند، لیلو مال کاربردی تر است. در اینجا می توانید نه تنها برندهای لباس، بلکه دسته بندی های دیگر را نیز بیابید. در اینجا برخی از دسته بندی هایی وجود دارد که می توانید در اینجا پیدا کنید: تجارت عمده فروشی; لباس و کفش؛ منسوجات و فرش؛ چرم و خز؛ اسباب بازی و لوازم جانبی؛ مصالح ساختمانی و تعمیری؛ ظروف غذاخوری و لوازم خانگی؛ مبلمان و محصولات کودک

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی